Güvenli Servis için Servis Bildirim

Home Öğrenci Servis Araç Takibi

Okullar İçin Öğrenci Servis Araç Takibi

Veli, Okul yöneticisi veya Servis Yöneticileri için tüm süreci rapor eden mobil uygulama. Okul servis takip uygulaması hakkında detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Özellikler

Veli; Servis nerede, kaç dakika sonra gelir, şoföre nasıl ulaşırım gibi sorularınıza cevap bulacaksınız.

Yönetici; Servislerin nerede olduğunu, giriş-çıkış saatlerini ve raporları uygulama üzerinden yapabileceksiniz.

Soför; Öğrencinin evden-okula, okuldan-eve gidişini veliye bilgi veren servis takip uygulamasıdır.

Neler Var

Veli, Şoför ve Yönetici arasında kesintisiz bir iletişim sağlıyoruz. Servis Bildirimin öne çıkan başlıkları aşağıda yer almaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayın !

okul-servisi-durum-belirtme

Servis yaklaştığında, öğrenci bindiğinde veya İndiğinde mesaj gönderin

Servisin rotasını takip edebilir, hangi güzergahtan kaç KM hız ile geliyor görebilirsiniz.

Tek uygulama ile Veli, Şoför ve İdareci girişi yapabilirsiniz. Hostesler içinde uygundur.

Öğrenci veya Servisin gün içinde ki tüm etkinliklerini rapor olarak PDF çıktısı alabilirsiniz.

Okul Servis Takip

Okul Servis Takip Sistemi Servis Bildirim; öğrencilerin evden okula ve okuldan evlerine güvenli bir şekilde ulaşmasına katkı sağlar. Uygulama sizlere SMS Çağrı göndermek üzere tasarlandı. Servis Bildirim; öğrencilerin ve ailelerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere servis firmaları için özel olarak yapılmıştır. Okul servis takip uygulaması, öğrencilerin güvenliğini ön planda tutar. Ailelerin yolculuk süreci boyunca öğrencilerini takip etmesine imkan tanır. Ayrıca, tüm araçlarımız periyodik olarak kontrol edilir ve yöneticilere rapor edilir. Program pek çok farklı özelliği bünyesinde barındırır.

Öğrenci Servis Takip

Her çocuk, ailesi için değerlidir. Her an anne ve babalar çocuğum acaba şu an ne yapıyor? Sorusunu sorabilmektedir. Özellikle de servisle okula veya okuldan eve ulaşımı esnasında. Öğrenci servis takip bilgilendirme sistemi aracılığıyla gözünüz arkada kalmaz. İçiniz rahat eder. Güzergah rotaları üzerinden ilgili takip işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Öğrenci okul servis takip konusunda servisbildirim.com, güvenle tercih edilebilir. Tek uygulama üzerinden sizler de öğrencinizi takip edebilirsiniz.

Uygulamamız Öğrenciye ücretlidir.