"Servis bekletilmez; beklenir!"

Personel hergün servis güzergahında bekler, servis hergün aynı güzergahı kullanır, günler geçer samimiyet artar ve o bekletme süreleri “rica” ile de olsa uzar gider. Kaybeden servis firması değil, işveren olur!

Servisin geçeceği saati biliyorum ama!

Servisin geçeceği saati aşağı yukarı bilirsiniz. Servis 1 dakika önce geçtiyse siz bundan haberdar olmazsınız. Servis geçikecekse (trafik kazası, yol değişimi vs) sizin bundan haberiniz olmaz. Peki çözüm “şoförü aramak” mıdır ?

Teknolojinin bu kadar hızla gelişmesi tabiki personel taşımacılığını da değiştirdi. “Servis Bildirim” uygulaması anlık olarak servis konum takibine imkan vererek sizlerin beklemesini, personelin gecikme durumunu ve tüm personel için anlık raporlama imkanları sunar.

İlk personel saat kaçta servise bindi, son personel ne zaman inecek gibi tüm durumları takip edebilirsiniz. Bu sayede ne servis sizi bekler nede siz servisi bekletirsiniz.

İş veren için hızlı güzergah, rota raporu ve servis kullanan personel sayısı gibi detayları görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefonunuza “Servis Bildirimi” kurmaktır.

Şahane! Nasıl Başlıyoruz ?

Servis Bildirim uygulaması “Personeller için Servis Araç Takibi ve Bildirim” sistemidir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. 03426060515