"Yazılım hayatınızı kolaylaştırmakla kalmaz, düzenli ve takip edilebilir yapar

E.Y

Öğrenci ve Eğitim yazılımları için sadece MEB portalını biliyorsanız büyük bir sorununuz var demektir. Teknolojinin baş dönderen hızını yakalayan firmalar eğitim yazılımlarında da ciddi bir ilerleme kayıt ettiler. Özellikle anaokulu öğrencileri ile birlikte “takip edilebilirlik” önemli olmaya başladı. Eğer takip edebiliyorsanız bilgi de alabilirsiniz.

Gözüm arkada kalsın istemiyorum!

 Not takibi yapmanın yeterli olmadığını hepimiz biliyoruz. Konum takibi yaptığınız öğrenciniz sizin için güven hissetirir.  Öğrencinin bulunduğu konumda olmaması durumu bizde endişe yarabilir. Bu gibi yazılımlar güvenli noktalar belirleyerek size o nokta dışına çıktığında uyarı verir.

Hepimiz bir ampülün yanması gibi varlığından emin olmak isteriz. Kimse elektriğe dokunmak istemez ancak onun orda çalışır olduğunu bilmek ister. İşte takip edilebilme hissi tam olarak böyle tarif edilebilir.

Servis takibi yapılan öğrenci velisi tarafından indiği, bindiği noktaların tam olarak bilinmesi sebebi ile güvende hissetirir. Eğer öğrenciyi okula bırakan veya alan siz değilseniz işte bu “Servis Bildirim” yazılımı tam size göredir.

Yapmanız gereken tek şey sistem üzerinden size gelen bildirimleri takip etmek. Eğer isterseniz bildirimlerin detayından konum bilgisi de alabilirsiniz.

Güvenli Servis, Servis Bildirim Kullanır!

Servis fırmanızdan veya okulunuzdan bu tür yazılımları talep edebilirsiniz. Bizi aramak isterseniz “03426060415” arayabilirsiniz.